Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę, pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.

/Henry Ford/

• Stawiacie na rozwój?
  • Lubicie wyzwania?
  • Myślicie o tym, by zarządzać zasobami ludzkimi lub robić to lepiej niż dotychczas?
  • Chcecie poznać nowe koncepcje i metody zzl, przedyskutować interesujące Was kwestie i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania?
  • Macie ochotę wziąć udział w konkursie „Zet Zet eL – to mój cel”?

Jeśli TAK, to zapraszamy na Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Zaproponujemy Wam następujące zagadnienia: współczesne założenia i programy ZZL (Employer Branding, Work Life Balance Standard, Diversity Management, Corporate Wellness, Program Sabbatical, zarządzanie talentami, wirtualizacja ZZL), strategiczne ZZL, międzynarodowe ZZL, planowanie zatrudnienia, rekrutacja i selekcja, adaptacja pracownicza, wynagradzanie i motywowanie, ocenianie, rozwój i szkolenie, derekrutacja, prawo i stosunki pracy, warunki, bezpieczeństwo i higiena pracy, controlling personalny, administracja kadrowo-płacowa, socjo-psychologiczne problemy ZZL, kierowanie zespołami, rozwój umiejętności interpersonalnych, seminarium dyplomowe.

Po zakończeniu studiów Wasza wiedza o zarządzaniu zasobami ludzkimi będzie znaczenie bogatsza; będziecie umieli identyfikować i rozwiązywać problemy związane z zzl oraz posługiwać się metodami i technikami zzl; stwierdzicie, że Wasza potrzeba rozwoju chwilowo została zaspokojona, co napełni Was radością i zmotywuje do działania.

Studia trwają od października do czerwca kolejnego roku (dwa semestry). Spotykamy się co dwa tygodnie, w piątki w godzinach 16.45 – 21.00 i w soboty w godzinach 9.00 – 15.45. w budynku Wydziału Zarządzania, przy ul. Matejki 22/26. Gwarantujemy: profesjonalną kadrę, sprawną organizację, atmosferę sprzyjającą rozwojowi, życzliwość i humor.

Rekrutacja trwa od 22 czerwca do 6 października 2017 roku. Po zakończeniu naboru osoby, które zostały przyjęte, otrzymają zawiadomienie o wpisaniu ich na listę słuchaczy i terminie rozpoczęcia zajęć.

Jeśli chcecie spotkać się z Nami, prześlijcie mailem lub pocztą tradycyjną:

Opłata za studia wynosi 4.000 zł. Możecie ją uiścić w dwóch ratach, przed rozpoczęciem każdego semestru. Po zakończeniu nauki przypomnimy Wam o wpłaceniu 30 zł za świadectwo.

Absolwentom Uniwersytetu Łódzkiego udzielamy 10% zniżki :) Dowiedz się więcej!

Jeśli chcecie zdobyć dodatkowe informacje, macie pytania, wątpliwości – napiszcie: jcewinska@uni.lodz.pl. Chętnie pomożemy Wam podjąć decyzję.

Kierownik studiów:

Prof. nadzw. dr hab. Joanna Cewińska