IX Zjazd Katedr Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Zarządzanie różnorodnością w świetle wyzwań współczesnego rynku pracy

18-20 września 2017 roku

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

ul. Matejki 22/26, 90-237 Łódź

PATRONAT NAD KONFERENCJĄ OBJĄŁ

Komitet Nauk o Pracy i Polityce Społecznej

Polskiej Akademii Nauk

PAN

Cel Zjazdu: wymiana wiedzy i doświadczeń oraz przedstawienie wyników badań naukowych z zakresu zarządzania różnorodnością w powiązaniu z wyzwaniami współczesnego rynku pracy.

Moduły tematyczne

• Zarządzanie różnorodnością w kontekście tożsamości pierwotnej (płeć, wiek, sprawność fizyczna, orientacja seksualna, osobowość, rasa, pochodzenie, wiedza i umiejętności itp.)
  • Zarządzanie różnorodnością w kontekście tożsamości wtórnej (miejsce zamieszkania, status materialny, dochody, wykształcenie, sytuacja rodzinna, wyznanie, wygląd, zainteresowania itp.)
  • Zarządzanie różnorodnością w kontekście tożsamości organizacyjnej (zajmowane stanowisko, charakter wykonywanej pracy, przynależność do organizacji itp.)
  • Dysfunkcje i patologie zarządzania różnorodnością
  • Różnorodność metod badania problematyki zarządzania zasobami ludzkimi
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi w różnych segmentach współczesnego rynku pracy

Rada Naukowa Zjazdu

Prof. dr hab. Bogusława Urbaniak
Prof. dr hab. Zenon Wiśniewski

Terminarz

• Do 31 października 2016 roku – przedłużenie nadsyłania zgłoszeń na Zjazd wraz z tytułem wystąpienia/artykułu oraz abstraktem (abstrakt powinien zawierać powody podjęcia tematu, cel artykułu/wystąpienia, krótką charakterystykę metodyki badawczej.
  • Do 15 października 2016 roku – informacja o akceptacji tytułu i abstraktu wystąpienia/artykułu dla uczestników, którzy wysłali zgłoszenia do 30 września 2016 roku.
  • Do 15 listopada 2016 roku – informacja o akceptacji tytułu i abstraktu wystąpienia/artykułu dla uczestników, którzy wysłali zgłoszenia do 31 października 2016 roku.
  • Do 31 stycznia 2017 roku – nadsyłanie tekstów artykułów; teksty prosimy przesyłać na adres publikacje@wz.uni.lodz.pl.
    UWAGA: Prosimy o terminowe nadsyłanie zgłoszeń i tekstów.
  • Do 15 lutego 2017 roku – informacja dla uczestników o zakwalifikowaniu artykułu do konkretnej publikacji; przekazanie artykułu do recenzji.
Publikacje:

• „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi“
  • „Edukacja Ekonomistów i Menedżerów“
  • Monografia pod redakcją, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

Wstępnie prosimy o teksty napisane czcionką TNR, 12 p., interlinia 1,5, przypisy dolne. Po zakwalifikowaniu artykułów Autorzy będą poproszeni o dostosowanie formatu tekstów do wymogów czasopism/wydawnictwa.

• Do 31 marca 2017 roku – wniesienie opłaty konferencyjnej; opłaty prosimy przekazywać na konto BANK PEKAO S.A. II O/ŁÓDŹ
    59 1240 3028 1111 0010 2943 3888, z dopiskiem „Zjazd Katedr ZZL, Imię i Nazwisko Uczestnika”.

Opłaty

Wariant A: udział w obradach, publikacja referatu, materiały konferencyjne, wyżywienie w trakcie obrad, program atrakcji dodatkowych – 1300 zł.

Wariant B: udział w obradach, materiały konferencyjne, wyżywienie w trakcie obrad, program atrakcji dodatkowych – 1000 zł.

Wariant C (dla doktorantów): udział w obradach, publikacja referatu, materiały konferencyjne, wyżywienie w trakcie obrad, program atrakcji dodatkowych – 900 zł.

Wariant D (dla doktorantów): udział w obradach, materiały konferencyjne, wyżywienie w trakcie obrad, program atrakcji dodatkowych – 700 zł.

Ceny nie obejmują noclegów.

Noclegi

Zachęcamy Państwa do rezerwowania pokoi w Boutique Hotel’s.  Dla Naszych Gości wynegocjowaliśmy korzystne warunki zakwaterowania podczas trwania Zjazdu.  Proponujemy zarezerwować pokoje  w jednym z dwóch obiektów przedstawionych w załączonym pliku umieszczonym na dole strony  i dokonać opłat.

Po 27.02.2017 roku rezerwacje będą dokonywane zgodnie z bieżącą dostępnością pokoi w Hotelu, niemniej dla Gości Konferencji nadal na preferencyjnych warunkach. Przy rezerwacji prosimy o powoływanie się na hasło: IX ZJAZD KATEDR.

Jednocześnie informujemy, że zapewnimy transport z obu hoteli Boutique do miejsca obrad Konferencji  oraz z miejsca obrad do hoteli.

Istnieje także możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w innych hotelach w Łodzi – na preferencyjnych warunkach dla Gości Konferencji. Szczegóły ofert znajdą Państwo w drugim z dołączonych plików (na dole strony).

Przy rezerwacji prosimy o podanie hasła: IX ZJAZD KATEDR

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z przedstawicielkami Komitetu Organizacyjnego Zjazdu.

Komitet Organizacyjny IX Zjazdu Katedr Zarządzania Zasobami Ludzkimi:

dr hab. Katarzyna Wojtaszczyk, prof. UŁ przewodnicząca 509 346 687
mgr Anna Michałkiewicz sekretarz 600 001 212