Viktoriya Melnyk

Melnyk Absolwentka studiów:
Licencjackich: Kierunek – Zarządzanie, specjalność – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, UŁ
Magisterskich: Kierunek – Finanse i Rachunkowość, specjalność – Rachunkowość Zarządcza i Controlling, UE we Wrocławiu

Stypendystka Rządu Polskiego. Na studia do Polski przyjechała ze Lwowa, gdzie ukończyła polską szkołę. Po rocznym kursie przygotowawczym rozpoczęła naukę na studiach licencjackich na Wydziale Zarządzania UŁ. Rozwój zawodowy postanowiła kontynuować we Wrocławiu, gdzie dostała się na studia magisterskie w zakresie finansów i rachunkowości.

Od początku studiów borykała się z wyznaczeniem swojej ścieżki kariery, wybierając pomiędzy pracą w HR a księgowością. Dlatego w praktyce próbowała swoich sił w Agencji pracy, rozwijając swoje umiejętnosci HRowe, a później zdecydowała się na praktyki w biurze rachunkowym, gdzie dogłębnie zetknęła się z realnością księgowych. Po czym los zaproponował jej idealną pracę – połączenie HR i księgowości w firmie Hewlett Packard Enterprise na stanowisku Analityka Finansowego ds Księgowości Płacowej. Dana firma dała jej możliwości rozwoju, pracę w fajnym, pomocnym zespole i poczucie bezpieczeństwa. Okazało się więc, że można z sukcesem łączyć dwie pasje zawodowe 🙂

W wolnym czasie uwielbia grać w planszówki ze znajomymi, podróżować i relaksować się na własnej działce uprawiając rośliny. Czuje się spełniona i szczęśliwa, bo najważniejsze w życiu robić to co się lubi.